Kierownictwo

Joachim Settnik

Joachim Settnik

Prezes Zarządu

Komórka +48 664 943 851
joachim.settnik@rotometal.eu

Barbara Settnik

Barbara Settnik

Prokurent

Komórka +48 604 142 739
barbara.setnik@rotometal.pl

Dział Sprzedaży

Agnieszka Przybysz-Andrasz

Agnieszka Przybysz-Andrasz

Kierownik ds. sprzedaży

Tel +48 68 459 46 05 int. 21
Komórka +48 728 471 035
biuro@rotometal.pl

Łukasz Matulewicz

Łukasz Matulewicz

Specjalista ds. sprzedaży

Tel +48 68 459 46 05 int. 20
Komórka +48 728 816 839
biuro@rotometal.pl

Dział Konstrukcyjny

Jacek Wasilewski

Jacek Wasilewski

Konstruktor

Tel +48 68 459 46 05 int. 22
j.wasilewski@rotometal.pl

Marcin Korn

Marcin Korn

Konstruktor

Tel +48 68 459 46 05 int. 22
marcin.korn@rotometal.pl

Henryk Kochanowski

Henryk Kochanowski

Konstruktor

Tel +48 68 459 46 05 int. 22
henryk.kochanowski@rotometal.pl

Dział administracyjny

Anna Jurć

Anna Jurć

Specjalista ds. księgowych

Tel +48 68 459 46 05 int. 23
Komórka +48 606 510 310
ksiegowosc@rotometal.pl

Aleksandra Marczenia

Aleksandra Marczenia

Specjalista ds. księgowo – logistycznych

Tel +48 68 459 46 05 int. 23
Komórka +48 518 921 287
administracja@rotometal.pl

Produkcja

Sławomir Wajman

Sławomir Wajman

Kierownik Produkcji

Komórka +48 696 834 156
produkcja@rotometal.pl

Mirosław Mazurek

Mirosław Mazurek

Specjalista ds. Kontroli jakośći

Tel +48 68 459 46 05 int. 26
Komórka +48 728 837 249
kontrola@rotometal.pl

Michał Sadowski

Michał Sadowski

Specjalista ds. Kontroli jakośći

Tel +48 68 459 46 05 int. 26
kontrola@rotometal.pl

Dział Pomocy Technicznej

Georg Settnik

Georg Settnik

Specjalista ds. pomocy technicznej

Komórka +49 175 1571616
georg.settnik@rotometal.eu